Služby

Chceme, abyste byli vždy spokojeni, proto nenabízíme věci, které nedokážeme!

co všechno děláme?

Design. Programování. Propagace.

Vždy se snažíme mít proklientský přístup a vytvořit co nejlepší výsledek. Pro naše klienty děláme vše, co jim na očích vidíme!

V dnešní době je takové množství log, že je už většina lidí přehlíží, vídáme jich denně stovky až tisíce. Tak stejně je to také s reklamními bannery, vizitkami, plakáty a dalšími. My se ale maximálně vynasnažíme, aby si Vás klienti či zákazníci okamžitě zapamatovali. Snažíme se dělat loga a grafické designy na míru Vašemu zaměření (činnosti). Nekončíme, dokud nejste spokojení.

Kvalitní web má důležitý vliv na Váš úspěch.

 

Vhodně vytvořený web má velký vliv na sledovanost, a tudíž i úspěch jeho majitele. Proto můžete jeho tvorbu s plnou důvěrou vložit do našich rukou. Díky zkušenostem v tomto oboru naprogramujeme buď nový nebo vylepším ten stávající.

Pro každou firmu je důležité, aby vzrůstala a byla vidět na platformách jako je Google, Facebook, Seznam, Heurece či Instagram, obzvlášť v této době, kdy se většina obchodů, služeb či práce přesunula na internet. Abyste docílili dobrých výsledků, je zapotřebí mít zkušený tým, který se postará o Vaši reklamu a zařídí vám, abyste získali ty nejlepší výsledky. Ať už řídíte svůj e-shop či webové stránky, vždy přijdeme se skvělou strategií, která vás posune mnohem výš.

V současné době sociální sítě využívá 3,96 miliard lidí, což znamená obrovský potenciál pro oslovení nových lidí. Je také nutností uspokojit stávající sledující čerstvými novinkami a kvalitním obsahem. Má tedy smysl se na tuto oblast zaměřit a vylepšit ji. Rádi vám pomůžeme se správou profilů na sociálních sítích, vytvoříme vám vzhled instagramového feedu, který přiláká každé oko a prokonzultujeme s vámi ty nejlepší možnosti pro vás a vaši firmu.

Každý, kdo by chtěl vytvořit nějakou aplikaci nebo webovou stránku, by se měl v prvé řadě zaměřit na její vzhled a celkový pocit z užívání.

Společnost Mediacco se Vám o to moc ráda postará a vytvoří Vám design na míru.

Obal je vizitkou každého produktu. I na něm závisí úspěšnost prodeje. Vytvořit v současné době skutečně originální design obalu, je celkem obtížné. Proto nabízíme naše služby a garantujeme, že obal bude Vašemu produktu dokonale sedět a skvěle ho prezentovat.

Máte zájem o naše služby?